Computer Keyboard - Głównie JavaScript

Głównie JavaScript

by

Nowy blog na temat języka JavaScript i nie tylko

Jest to pierwszy post na blogu Głównie JavaScript. Od czasu do czasu będę zamieszczał wpisy na tematy związane głównie z Front-Endem, czyli CSS, HTML i JavaScript, ale mogą pojawić się także posty na inne tematy. Treścią bloga będzie głównie JavaScript i na nim postaram się skupić. Będę omawiał podstawowe jak i zaawansowane aspekty tworzenia aplikacji internetowych, skupiając się na warstwie Front-End.

Reklama Hostingu Atthost

Jestem programistą, pracującym głównie w języku JavaScript. W pracy korzystam między innymi z Angular.js, jQuery, czy twitter bootstrap. Jestem autorem kilku projektów Open Source takich jak: jQuery Terminal, sysend.js, jQuery Splitter, jQuery Filebrowser czy nie związane z JavaScript-em Clarity.

Źródła strony korzystające z systemu Jekyll są dostępne na githubie. Wszystko co będzie opublikowane na blogu będzie udostępnione na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe

źródło strony (aby zobaczyć kod na GitHubie, musisz kliknąć przycisk raw)
Komentarze

Hasło, które podasz umożliwi ponowne zalogowanie się i np. usunięcie komentarza, jest dobrowolne. Email jest szyfrowany i używany do wysyłania powiadomień o odpowiedziach do komentarzy oraz do pobierania awatara dzięki usłudze Gravatar.com.